Ochucená sůl na vaření

Luxusní Ochucená sůl na vaření VENISIE je obohacena vysoce kvalitním čerstvým Bio ovocem, Bio zeleninou, sušeným ovocem, zeleninou, sušenými květy, kořením a bylinami. Používané léčivé byliny pochází z České a Slovenské republiky. Bio ovoce a Bio zelenina pochází od českého obchodníka, který si většinu svých produktů pěstuje sám. Blízce spolupracuje s českými a zahraničními biozelináři. Sůl obsahuje všechny minerály i stopové prvky (vápník, hořčík,draslík). Není průmyslově zpracována, neobsahuje žádné synteticky vyrobené chemické látky jako jsou barviva, zahušťovadla, sladidla, emulgátory, konzervační látky, aditiva atd. Sůl je vyráběna ručně. 

Luxusní jedlá mořská sůl z Italské oblasti "Puglia". Její vznik, sběr i vlastnosti jsou naprosto unikátní. Solná pole jsou rozložena na ploše o velikosti 4000 hektarů. Jsou státní přírodní rezervací mezinárodního významu, tato pole poskytují působiště ptactvu, které odlétá v době stěhování z Afriky na sever Evropy. 

Ochucená sůl je velice známá a oblíbená převážně v zahraniční kuchyni. Používá se k dochucování pokrmů a k vyzdvižení netradiční chuti. Zkušení i amatérští kuchaři jistě ocení obrovskou kreativitu dochucování. Experimentovat se může nejen s chutí, vůní, barevností, ale i vzhledem.

 

 
  • Sůl na vaření - Fenykl
    Bio ochucená mořská sůl na vaření. Delikátní vůně fenyklu dodá pokrmům čerstvou chuť a potěší opravdové gurmány.
    Kód:207/354
Web používá soubory cookie. Více informací zde.